Menu
Zamknij

VICKS SYMPTOMED COMPLETE SASZETKI O SMAKU CYTRYNOWYM

Leki na przeziębienie i grypę

Opis

VICKS SymptoMed Complete smak cytrynowy, zawiera trzy razy więcej aktywnych składników aniżeli produkty, które zawierają sam paracetamol, co pozwala walczyć aż z sześcioma objawami przeziębienia lub grypy: gorączka, ból głowy, ból ciała, ból gardła, nieżyt nosa i mokry kaszel. Vicks SymptoMed Complete o cytrynowym smaku walczy z objawami przeziębienia lub grypy i powoduje, że nie poddasz się infekcji.

Działanie preparatu:

VICKS SymptoMed Complete smak cytrynow, ma na celu łagodzenie objawów przeziębienia i grypy.
Lek gromadzi trzy substancje czynne:

  • Paracetamol jest dobrze znanym lekiem przeciwbólowym. Jest wydajny w walce z bólem, w tym bólem głowy i bólem gardła i zmniejsza gorączkę (działanie przeciwgorączkowe).
  • Gwajafenezyna (lek wykrztuśny) rozrzedza flegmę upraszczając odkrztuszanie w mokrym kaszlu.
  • Fenylefryny chlorowodorek (lek ograniczający nieżyt nosa) zniża obrzęk nosa i w ten sposób pozwala na jego udrożnienie.

Lek Vicks SymptoMed Complete Cytrynowy należy przyjmować jedynie w razie, gdy u pacjenta występują wszystkie objawy ból i/albo gorączka, niedrożność nosa i mokry kaszel.

VICKS SymptoMed Complete smak cytrynow, przynosi ulgę w:

GORĄCZCE
BÓLU GARDŁA
BÓLU GŁOWY
MOKRYM KASZLU
NIEŻYCIE NOSA
BÓLU CIAŁA

Dawkowanie i sposób przyjmowania Vicks SymptoMed Complete o smaku cytrynowym:
Lek ma postać proszku do rozpuszczania w wodzie do picia w postaci gorącego napoju. Wsypać jedną saszetkę proszku do kubka i zalać gorącą, lecz nie wrzącą wodą (około 250 ml). Pozostawić do ostygnięcia i uzyskania temperatury nadającej się do picia.

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat:
1 saszetka co 4-6 godzin w razie zapotrzebowania. Nie stosować więcej niż 4 saszetki w ciągu doby.

Skład:
1 saszetka: 500 mg paracetamolu, 200 mg gwajafenezy, 10 mg fenylefryny chlorowodorku.

Opakowanie: 10 saszetek

Postać farmaceutyczna: proszek

Producent: Wick Pharma


Przed zastosowaniem zapoznaj się z ulotką, która mieści wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie, a także informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem albo farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie używany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.