Menu
Zamknij

Gripex hotactiv x 12 sasz o smaku cytrynowym

Leki na przeziębienie i grypę

Opis

Gripex® Hot to moc trzech komponentów w wygodnej do spożycia formie saszetki. Rozgrzewający napój o miłym cytrynowym smaku zwalcza objawy przeziębienia i grypy. Komponenty Gripex® Hot zwalczają objawy przeziębienia i grypy: paracetamol likwiduje stan podgorączkowy, gorączkę i bóle, które towarzyszą infekcjom – bóle głowy, bóle gardła, bóle mięśni i bóle kostno-stawowe, fenylefryna eliminuje obrzęk błony śluzowej nosa, dzięki temu udrożnia nos, hamuje katar i przywraca swobodę oddechu, witamina C wspiera układ opornościowy organizmu. Skład i dawkowanie Skład Gripex® Hot liczba saszetek w jednej dawce Maksymalna liczba saszetek na dobę Paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, witamina C 50 mg i substancje pomocnicze. Saszetka Gripex® Hot to zminimalizowana dawka cukru: wyłącznie 1,98 g! 1 x (co 4-6 godz.) 6 Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody. Lek można stosować niezależnie od posiłków. Leku Gripex® Hot nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i karmiące piersią. Lek Gripex® Hot można stosować u dzieci powyżej 12. Roku życia. W czasie używania leku należy zachować ostrożność w trakcie obsługi sprzętów mechanicznych i prowadzenia pojazdów. Ze względu na ryzyko toksycznego uszkodzenia wątroby w czasie przyjmowania leku Gripex® Hot nie należy pić alkoholu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

PODOBNE PRODUKTY

Leki na przeziębienie i grypę, Gripex hotactiv forte x 8 sasz
od 23 09

1 oferta

Gripex hotactiv forte x 8 sasz

  • Producent US PHARMACIA 
  • EAN 5909991118426 
  • Postać proszek 
Porównaj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.