Menu
Zamknij

Gripex HotActiv Forte 12 SASZ.

Leki na przeziębienie i grypę

Opis

GRIPEX HotActive Forte 12 saszetek

GRIPEX HotActive Forte to wieloskładnikowy lek, dlatego kompleksowo walczy z objawami przeziębienia i grypy:

  • paracetamol działa przeciwgorączkowo i zwalcza rozmaitego rodzaju bóle towarzyszące infekcjom, w tym bóle gardła, ból głowy, bóle mięśni oraz bóle kostno-stawowe,
  • fenylefryna hamuje katar i udrożnia nos, ułatwiając luźne oddychanie,
  • witamina C wspomaga niepodatność organizmu.

Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody.
Lek można stosować niezależnie od posiłków.
Leku Gripex® HotActiv Forte nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i karmiące piersią.
Lek Gripex® HotActiv Forte można stosować u dzieci powyżej 12. Roku życia.

Dawkowanie GRIPEX HotActive Forte:

Stosować 1 saszetkę co 4-6 godzin

Skład GRIPEX HotActive Forte:
Paracetamol 1000 mg, chlorowodorek fenylefryny 12,2 mg, witamina C 100 mg i substancje pomocnicze. Saszetka Gripex® HotActiv Forte to drobna dawka cukru: wyłącznie 1,98 g!

Opakowanie: 12 saszetek

Producent: US Pharmacia

Przed zastosowaniem zapoznaj się z ulotką załączoną do opakowania, która zawiera wyszczególnionia, przeciwwskazania, informacje dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące używania i przechowywania towaru leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie używany zagraża Twojemu życiu albo zdrowiu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

PODOBNE PRODUKTY

Leki na przeziębienie i grypę, gripex hot max saszetki 8
od 21 99

1 oferta

gripex hot max saszetki 8

  • Producent Us pharmacia sp. z o.o. 
Porównaj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.