Menu
Zamknij

Fervex x 8 sasz.

Leki na przeziębienie i grypę

Opis

FERVEX 8 saszetek

FERVEX jest lekiem, przeznaczonym do łągodzenia i zwalczania objawów przeziębienia, a także grypy.

Lek FERVEX mieści w swoim składzie paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Malenian feniraminy zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych, przez co udrożnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu. Kwas askorbowy uzupełnia niedobory witaminy C w organizmie.

wyznaczonia dla wykorzystania FERVEX:
Doraźne leczenie objawowe chorób górnych dróg oddechowych: przeziębienia, zapalenia błon śluzowych nosa i gardła, alergicznego nieżytu nosa oraz objawów grypopodobnych u dorosłych i dzieci powyżej 15 roku życia. Fervex D może być stosowany poprzez chorych na cukrzycę.

Sposób przyjmowania i dawkowanie FERVEX:

  • Stosować doustnie
  • 1 saszetkę rozpuścić w gorącej wodzie i wypić stosując co 4 do 6 godzin - nie przekraczać 3 saszetek na dobę.

Skład preparatu:
substancje czynne: Paracetamol 500 mg, kwas askorbowy 200 mg, maleinian feniraminy 25 mg.
substancje pomocnicze: sacharoza, bezwodny kwas cytrynowy, guma akacjowa, sacharyna sodowa, naturalny zapach cytrynowo-rumowy

Opakowanie: 8 saszetek

Producent: Bristol Myers Squibb Co.

Przed wykorzystaniem zapoznaj się z ulotką załączoną do opakowania, która zawiera wyznaczonia, przeciwwskazania, informacje dotyczące działań niepożąinformacji i dawkowanie i dane dotyczące użytkowania i przechowywania towaru leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie użytkowany zagraża Twojemu życiu albo zdrowiu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.